plaża

Rewal – nadmorska miejscowość

Mało jest miejsc w naszym kraju, w których można połączyć ciszę i spokój z atrakcyjnością miejsca. Takich miejsc jest bardzo mało, a to wynika przede wszystkim z tego że w dalszym ciągu polskie kurorty słabo się reklamują i na tle ofert czy też reklam z Egiptu czy też Tunezji wypadają po prostu słabo. Jadąc do Egiptu widzimy przed oczami piękne urokliwe miejsce, a zastajemy bród na plażach i brzydkie pokoje. Mimo wszystko w dalszym ciągu turyści z naszego kraju decydują się na wyjazd do tych krajów, w zupełności nie dostrzegając tego, jak możemy cudownie spędzić czas w naszym kraju.

Być może warunki w naszym kraju nie sprzyjają temperaturom w wysokości ponad czterdziestu stopni w cieniu, a może nie ma ponad dwudziestu stopni Celsjusza, ale mimo to nasze kurorty są na tyle urokliwe, że warto się zastanowić, czy nie chcemy spędzić tam swojego urlopu, a chodzi tutaj także o inną sprawę, mianowicie wspieramy wówczas naszą polską turystykę, która dla nas samych powinna być najważniejsza. W niczym polskie kurorty nie ustępują tym zagranicznym, do których tak chętnie garną się polscy turyści. Wręcz przeciwnie w wielu przypadkach to właśnie od nas powinni się uczyć właściciele hotelów w Egipcie czy też Tunezji, bo to u nas standard stoi na wysokim poziomie.

Widać to w głównej mierze na przykładzie miejscowości Rewal, ponieważ pokoje Rewal to obecnie bardzo wysoki poziom bazy hotelowej, która swoim turystom oferuje bardzo dobre warunki płacowe, które poparte są luksusami, w jakich przychodzi nam wypoczywać. Właśnie nad tym wielu z nas powinno się zastanowić, a bardziej nad tym, czy chcemy wspierać coś, co i tak nie ma przyszłości oraz się nie poprawi, czy wspierać polską turystykę, na którą mieszkańcy kurortów pracują wiele lat. Noclegi Rewal to w dzisiejszych czasach bardzo wysoki standard, który cieszy się głównie powodzeniem wśród turystów zza granicy, nie tylko z naszego kraju. Do naszego kraju bardzo chętnie przybywają goście z Niemiec, którzy widzą jak warunki wypoczynkowe w naszym kraju się poprawiły, dlatego też noclegi Rewal obecnie cieszy się tak dużym powodzeniem, które z pewnością z roku na rok w dalszym ciągu będzie rosnąć, co wpłynie korzystnie na rozwój naszej turystyki.


Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *